ZTE Nubia Z11 İncelemede

Posted on by Murat Tat

Büyük markalardan yana tercih yapmak istemeyenler için cazip seçeneklerden birisi olarak görülen ZTE Nubia Z11 oldukjça makul özelliklere sahip. 

ZTE Nubia Z11 Tasarım Ve Görüntü

Nubia Z11 360 derece dönebiliyor. Bu durum süper görünüşlü bir telefon yarattığı gibi ve bakan herkesi de özendirebiliyor. Samsung Galaxy S7 Edge’yi seviyorsanız, Z11’in kenardan kenara ekranını da sevmeniz muhtemel. Peki çerçeveler? Z11’de çerçeveleri fark etmeniz oldukça zor. Alüminyum gövde ile rahatça birleşen 2.5D eğimli bir cam parçası ZTE Nubia Z11’in tasarımını başarılı kılıyor.

ZTE Nubia Z11 camının altında 1,920 x 1,080 piksel çözünürlüklü bir IPS LCD paneli var. Bununla birlikte, inanılmaz derecede parlak ve siyah parlaklık sunan AMOLED panel mevcut. 5,5 inçlik boyut, piksel yoğunluğunun daha düşük olmasına neden oluyor. 

Telefon 7.5 mm kalınlığında ve 162 gram ağırlığında. Bazı telefonlar aldatıcı hafif olsa da, Z11 tam ters bir etki yaratmış durumda.   ZTE Nubia Z11 modelinin arkasında bir Nubia logosu var, ön tarafında ise yuvarlak kırmızı home düğmesi ve parmak izi sensörü mevcut.

ZTE Nubia Z11 Artıları Ve Eksileri

ZTE Nubia Z11 modelinde artılar ve eksiler ise şöyle;

Olumlu Özellikler;

Çarpıcı, çerçevesiz ekran

Hızlı Snapdragon 820 işlemci

Mükemmel fotoğraf kalitesi

Hızlı şarj

Olumsuz Özellikler;

Çok pahalı

Eski yazılım

Yalnızca içe aktar seçeneği

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.